Spørgsmål? Ring 7023 1819
Man - Tor 9 - 17. Fre 9 - 16

SNE & SNÖs kontor i Skodsborg

Kontakt

Du er altid velkommen til at kontakte os via en af nedenstående muligheder.

Telefon (+45) 7023 1819
E-mail kontakt@skirejser.dk

Kontorets åbningstider
Mandag - torsdag kl. 9 - 17
Fredag kl. 9 - 16

Sne & Snö A/S
Skodsborgparken 21
2942 Skodsborg

Glenn, SNE & SNÖ Skirejser

Glenn Retz
Partner og administrerende direktør

Tlf. 3397 0056
glenn@skirejser.dk

Kasper, SNE & SNÖ Skirejser

Kasper Såby
Partner

Tlf. 3397 0055
kasper@skirejser.dk

Morten, SNE & SNÖ Skirejser

Morten Alling
Rejsekonsulent

Tlf. 3397 0051
morten@skirejser.dk

Martin, SNE & SNÖ Skirejser

Martin Lübecker
Rejsekonsulent

Tlf. 3397 0053
martin@skirejser.dk

Casper, SNE & SNÖ Skirejser

Casper Stentoft
IT, marketing og website

Tlf. 3397 0057
casper@skirejser.dk

Lotte, SNE & SNÖ Skirejser

Charlotte Ingemann
Bogholder

Tlf. 3397 0054
lotte@skirejser.dk

Mikael, SNE & SNÖ Skirejser

Mikael Hermansen
Specialguide på firmature

kontakt@skirejser.dk