Bestil din skirejse her
Du kan også kontakte os på

SNE & SNÖ's kontor i Skodsborg

Kontakt


Du er altid velkommen til at kontakte os via en af nedenstående muligheder.

Telefon (+45) 7023 1819
E-mail kontakt@skirejser.dk

Kontorets åbningstider
Mandag - torsdag kl. 9 - 17
Fredag kl. 9 - 16

Sne & Snö A/S
Skodsborgparken 21
2942 Skodsborg

Glenn Retz

Glenn Retz
Partner og adm. direktør

Telefon 3397 0056
glenn@skirejser.dk


Kasper Såby

Kasper Såby
Partner

Telefon 3397 0055
kasper@skirejser.dk


Marie Safina Kademann

Marie Safina Kademann
Salg- og marketingkoordinator

Telefon 3397 0053
marie@skirejser.dk


Morten Alling

Morten Alling
Rejsekonsulent

Telefon 3397 0051
morten@skirejser.dk


 

Nathalie Rasmusson
Rejsekonsulent

Telefon 3397 0052
nathalie@skirejser.dk


Casper Stentoft

Casper Stentoft
Marketing, website og IT

Telefon 3397 0057
casper@skirejser.dk


Charlotte Ingemann

Charlotte Ingemann
Regnskab

Telefon 3397 0054
lotte@skirejser.dk


Mikael Hermansen

Mikael Hermansen
Specialguide på firmature

Telefon 7023 1819
kontakt@skirejser.dk